جوانسازی دست!!!بهترین روشهای جوانسازی دست،مزایا و عوارض

جوانسازی دست!!!بهترین روشهای جوانسازی دست،مزایا و عوارض

پوست | زیبایی | مراقبت پوست

جوان سازی دست و از بین بردن لک‌های پوستی در کنار بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها است که معنا می‌یابد. صورت و دستان هر فرد از مهم‌ترین اعضای بدن آن شخص است

جوانسازی دست و از بین بردن لک‌های پوستی در کنار بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها است که معنا می‌یابد. صورت و دستان هر فرد از مهم‌ترین اعضای بدن آن شخص است که در تمام فعالیت‌های روزانه به‌ صورت مستمر حضور دارد.

شستن ظرف‌ها، استفاده از شوینده‌ها، فعالیت‌های روزانه، حضور در بیرون از خانه و در معرض آفتاب قرار گرفتن، همه از عوامل آسیب‌های پوستی شدید به دست‌ها و صورت می‌باشند. همچنین افزایش سن نیز می‌تواند با نازک شدن پوست همراه باشد.

بیشتر بانوان با استفاده از کرم‌های بهداشتی آرایشی و یا انجام پروتز و دیگر عمل‌های موجود، از بیشتر شدن این روند در صورت خود جلوگیری می‌کنند و سعی در پنهان کردن آسیب‌های پوستی صورت خود می‌باشند. اما دست‌ها تقریباً همیشه فراموش‌شده هستند.

بااینکه می‌توان دست‌ها را پس از صورت، از تأثیرگذارترین اعضای بدن در بیان سن و سلامت جسمی فرد دانست. افزایش سن و دیگر آسیب‌های پوستی می‌تواند به ایجاد لک‌های پوستی، نازک شدن پوست و درنتیجه دیده شدن رگ‌ها و تاندون‌ها و … بر روی دست‌ها منجر شود.

امروزه برای حل این مشکل و جوانسازی دوباره پوست دست و انگشتان و بخشیدن ظاهری مناسب به آن‌ها، روش‌های مختلفی به کار می‌رود که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع روش‌های جوانسازی دست

در جوانسازی پوست باید به این مسئله توجه داشت که از بین بردن لک‌های پوستی در کنار بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها است که معنا می‌یابد. برای انجام این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که گاهی برای گرفتن نتیجه بهتر نیاز به انجام دو روش همراه یکدیگر و یا تکرار دوره‌ای آن‌ها است.

استفاده از کرم‌ها در جوان سازی دست

استفاده از کرم‌های رتین – آ و لایه‌بردارهای شیمیایی، می‌تواند با تحریک پوست، به بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها کمک کند و درعین‌حال لک‌های پیری را پاک نماید.

جوا‌سازی دست با میکرودرم

میکرودرم ابریژن نیز به‌ عنوان یکی از روش‌های ساده و کارآمد در درمان هرگونه لک‌های پوستی و ضایعات واردشده به پوست، می‌تواند در جوان‌سازی و بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها کمک بسیاری کند. با کمک روش میکرودرم ابریژن می‌توان موارد ریز را درمان کرد روش میکرودرم ابریژن کلیه خطوط ریز و حتی زخم‌های جزئی دست را از بین می‌برد همچنین به کمک این روش کلیه لک‌های پیری که در اثر کهولت و یا قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید به وجود می‌آید را می‌توان از بین برد. دانه‌های سرسیاه و سفید و همچنین کلیه علائم پیری به روش میکرودرم ابریژن قابل‌درمان هستند.

جوانسازی دست با فتوتراپی

نورهای حاصل از روش‌های ( LED فتوتراپی ) و IPL می‌توانند با تحریک پوست، آن را وادار به ساخت کلاژن و بازسازی حجم ازدست‌رفته دست‌ها بکند. از طرفی با برخور‌د نور به سطح پوست آسیب‌دیده، لک‌های موجود بر روی پوست با جذب اشعه‌های نور، نابود می‌شوند و درنهایت فقط بافت‌های سالم پوستی باقی می‌مانند.

جوا‌سازی دست با تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و یا تزریق چربی همیشه از مهم‌ترین روش‌های افزایش حجم چه در صورت و چه بر روی دست‌ها بوده است. در این عمل با تزریق ژل و یا چربی (چربی طبیعی لیپوساکشن شده از بدن خود فرد) می‌توان حجم ازدست‌رفته دست‌ها را بازگرداند. در این عمل که به ‌صورت سرپایی انجام می‌شود، دوره درمان بسیار کوتاه است و پس از عمل فرد قادر به انجام فعالیت‌های روزمره است.

از طرفی، تزریق چربی به دلیل جذب چربی توسط بدن، بهتر است بعد از 3 تا 6 ماه تکرار شود تا بهترین نتیجه را به بار بیاورد. این روش ازلحاظ ماندگاری 3 تا 5 سال باقی خواهد ماند. در کنار تزریق ژل یا چربی، برای از بین بردن لک‌های موجود بر روی پوست نیز باید یکی از روش‌های یادشده اعمال گردد تا زیبایی و جوانی دست‌ها به‌صورت کامل به ارمغان بیاید.

جوانسازی دست با لیزر

درمان لک‌های پوستی پشت دست‌ها توسط لیزر نیز، یکی از همه‌گیرترین و جدیدترین روش‌های موجود برای جوان‌سازی پوست است. اشعه لیزر با از بین بردن لک‌های موجود می‌تواند ظاهری جوان به پوست ببخشد.

انتخاب روش مناسب برای جوان‌سازی پوست به بودجه فرد و تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد. اما نباید این مسئله را فراموش کرد که انجام هرکدام از این روش‌ها، به مراقبت‌های بعد از آن نیاز دارد و در این صورت است که می‌توان برای مدتی طولانی دستانی زیبا و جوان داشت.

مزایای جوانسازی دست

از مزایای جوان سازی پوست دست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بازگرداندن حجم ازدست‌رفته دست‌ها
  • به حداقل رساندن وضوح رگه‌های برجسته و تاندون
  • بهبود بافت و رنگ پوست
  • از بین بردن لکه‌های ناشی از افزایش سن
  • کاهش نشانه‌های پیری دست

افراد مناسب برای جوانسازی دست

افرادی که به دنبال بهبود ظاهر و جوانسازی دست خود هستند، یک داوطلب ایدهال برای درمان جوان سازی پوست دست هستند. اگرچه دلایل از فردی به فرد دیگر متفاوت هستند، شایع‌ترین آن‌ها شامل:

  • بهبود ظاهر و افزایش اعتمادبه‌نفس
  • کم شدن احساس خجالت درباره ظاهر
  • دست یافتن به پوست نرم‌تر
  • به دست آوردن ظاهری جوان‌تر

بااین‌حال، بیمار نیز باید آگاه باشد که عمل جراحی زیبایی برای بهبود طراحی‌شده است. بیماران باید اهداف و انتظارات واقع ‌بینانه‌ای از جوان سازی دست خود داشته باشند. حتماً دلایل خود برای انجام این عمل جراحی را با دکتر در جلسه مشاوره در میان بگذارید. این مشاوره همچنین در حصول اطمینان از آمادگی شما برای انجام این روش کمک خواهد کرد.

هزینه جوانسازی دست

هزینه‌های جوان‌سازی پوست دست متفاوت است و بستگی به تعداد و نوع درمان‌هایی دارد که شما برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان دریافت می‌کنید.


برچسپ ها:
استفاده از کرم‌ها در جوان سازی دست
افراد مناسب برای جوانسازی پوست دست
اگر می خواهید دست های جوان و زیبا داشته باشید با این مطلب همراه شوید.
انواع روش‌های جوان سازی دست و انگشتان
انواع روش‌های جوان‌سازی پوست دست
به غیر از کرم مرطوب کننده
بهترین روش جوانسازی پوست
بهترین روش جوانسازی دست ها
پوست
پوست دست های شما یک بار در هفته نیاز به لایه بردارو ماسک دارد.
تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست
تزریق چربی
تزریق چربی از شکم به دست
تزریق چربی به دست
تغییر رنگدانه
جوان سازی پوست
جوان سازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی میکرونیدلینگ
جوان سازی پوست صورت و دست با 6 روش ارزان قیمت خانگی
جوان سازی دست
جوان سازی دست با فتوتراپی
جوان سازی و رفع چین و چروک دور لب
جوان سازی و زیبایی پوست
جوانسازی
جوانسازی پوست
جوانسازی پوست دست با ماسک های خانگی
جوان‌سازی پوست دست و انگشتان: روش‌ها و هزینه
جوانسازی پوست صورت
جوان‌سازی دست با تزریق ژل و چربی
جوان‌سازی دست با لیزر
جوان‌سازی دست با میکرودرم
چگونه می‌توان برای درمان جوان‌سازی دست آماده شد؟
خصوصیات فیزیکیو
راههای جوانسازی پوست
راههای جوانسازی پوست صورت
روش ها و هزینه ها
روش های جوانسازی پوست
روشی برای جوانسازی پوست
روند پیری
کرم های موضعی مرطوب کننده و مشتقات موضعی ویتامین آو ویتامین سی باعث بهبود خشکی پوست و کمتر شدن تغییرات رنگدانه ای می شود.
لایه برداری با مواد طبیعی
لیزر جوانسازی
ماسک های طبیعی و دست ساز خانگی برای پوست دست مفید است
مرکز پوست و زیبایی
مزایای جوان‌سازی پوست دست
می‌تواند در جوان‌سازی و بازسازی حجم از دست‌ رفته دست‌ها کمک بسیاری کند.
میکرودرم/ میکرودرم ابریژن نیز به‌عنوان یکی از روش‌های ساده و کارآمد در درمان هرگونه لک‌های پوستی و ضایعات واردشده به پوست، می‌تواند در جوان‌سازی و بازسازی حجم از دست‌ رفته دست‌ها کمک بسیاری کند.
هزینه جوان‌سازی پوست دست

ارسال دیدگاه