بهترین مرکز بوتاکس در رشت – کلینیک زیبای لاوین

بهترین مرکز بوتاکس در رشت – کلینیک زیبای لاوین

تزریق بوتاکس و دیسپورت | زیبایی

بهترین مرکز بوتاکس در رشت کجاست؟ خوب است بدانید مهم ترین مسئله در یک مرکز بوتاکس خوب، پزشک متخصص است. اینکه شما بعد از تزریق بوتاکس به فرم دلخواه خود برسید، بیشتر از هرچیز وابسته به ویزیت اولیه و پیشنهادات پزشک متخصص خواهد بود.

بهترین مرکز بوتاکس در رشت کجاست؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان بوتاکس در رشت به دنبال جواب آن هستند.

خوب است بدانید مهم ترین مسئله در یک مرکز بوتاکس خوب، پزشک متخصص است. اینکه شما بعد از تزریق بوتاکس به فرم دلخواه خود برسید، بیشتر از هرچیز وابسته به ویزیت اولیه و پیشنهادات پزشک متخصص خواهد بود.

به همین دلیل ما کلینیک لاوین را به عنوان بهترین مرکز بوتاکس در رشت به شما معرفی می کنیم. چرا که با کادری مجرب و پزشکانی متخصص است که رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

این مجموعه علاوه بر تزریق بوتاکس تمام خدمات مربوط به تزریق ژل، تزریق چربی، هایفوتراپی، لیزر موهای زائد، کاشت مو، زیبایی دندان و… را نیز انجام می دهد.

 

بهترین مرکز بوتاکس در رشت:

خوب است قبل از معرفی خدمات بهترین مرکز بوتاکس در رشت مقداری در مورد خود بوتاکس توضیحاتی ارائه گردد. اما بوتاکس چیست؟

بوتاکس نام اختصاری سمی به اسم بوتولیسم است که امروزه اصطلاحا به عنوان روشی تزریقی درمانی برای زیبایی پوست و صورت استفاده می گردد.

با تزریق بوتاکس در ماهیچه ها به صورت مستقیم باعث کم شدن فعالیت آن خواهد شد و با این کاهش حرکت در ناحیه مورد نظر خطوط ناشی از پرکاری آن ماهیچه ترمیم شده و به تدریج سطح پوست شروع به صاف شدن خواهد کرد.

تزریق بوتاکس برای درمان مواردی چون چین و چروک پیشانی و کنار چشم، از بین بردن خط خنده و… استفاده می گردد. این روش از پیشرفت چین و چروک ها جلوگیری کرده و همراه با تزریقات زیبایی دیگر مانند تزریق ژل لب می تواند روش بسیار خوبی برای زیباسازی صورت باشد.

بهترین سن برای انجام بوتاکس:

زمان شروع تزریق بوتاکس در افراد مختلف متفاوت است. افرادی که حرکات میمیک صورت بیشتری در هنگام حرف زدن دارند یا در هنگام تمرکز عادت به کمی اخم کردن و جمع کرن گوشه چشم دارند، بیشتر مستعد چروک های زودرس پوست صورت هستند.

به این افراد توصیه می شود هر چه زودتر با از کار انداختن موقتی عضله های صورتشان، از عمیق شدن آن ها که جبران آن به مراتب سخت تر است، جلوگیری کنند.

بهترین مرکز بوتاکس در رشت

بهترین مرکز بوتاکس در رشت

انواع بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس در رشت:

بوتاکس یا همان سم بوتولیسم از هر نوعی که باشد در عضله‌ های دارای چین و چروک تزریق می ‌شود تا از انقباض‌ های عضلانی جلوگیری کرده و برای مدتی یا به صورت دائمی فعالیت آن عضله را فلج کند

از آن جا که میلیون ها نفر طرفدار این روش از زیباسازی پوست و صورت هستند، شرکت‌ های مختلفی ماده بوتاکس را تولید می‌ کنند و برند های متعددی از بوتاکس وجود دارد.

به خاطر داشته باشید این پزشک متخصص است که تشخیص می دهد نوع بوتاکس مناسب برای پوست و صورت شما کدام است تا نتیجه مطلوب تری بدست آورید و عوارض ناشی از تزریق بوتاکس برای شما به کمترین میزان خود برسد.

ما در کلینیک لاوین از بهترین مواد و معتبر ترین برند های بوتاکس استفاده می کنیم.

انواع کابرد بوتاکس:

مهمترین کاربرد تزریق بوتاکس در صورت رفع چین و چروک است و معمولا گزینه های زیبایی این روش درمانی شامل موارد زیر می شود:
 • رفع خطوط ضعیف و شدید موجود در بین دو ابرو
 • رفع خطوط پنجه کلاغی
 • برطرف نمودن مشکل عدم تقارن در ناحیه صورت و غبغب
 • درمان چروک های پوستی صورت

ماندگاری بوتاکس:

از دیگر دلایل برتری کلینیک لاوین نسبت به سایر مراکز ماندگاری تزریق بوتاکس در این کلینیک می باشد. علت ماندگاری بوتاکس تزریقی در این ممرکز تشخیص درست پزشکان برای محل تزریق و استفاده از بهترین مواد و برندهای بوتاکس است.

مراحل تزریق بوتاکس در بهترین مطب بوتاکس در رشت:

همانطور که میدانید از تزریق بوتاکس (botox) برای رفع انواع چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم استفاده می شود. در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت ، این تزریق توسط پزشک های متخصص و آشنا با آناتومی صورت انجام خواهد گرفت.

شما قبل از شروع پروسه می بایست یک جلسه مشاوره ای در مورد شیوه و مواد مورد استفاده با پزشک معالج داشته باشید. در این جلسه وضعیت سلامتی و سابقه بیماری شما مورد بررسی قرار گرفته و اهداف مورد نظر شما از انجام این روش درمانی بررسی خواهد شد، تا جزئیات این روش به همراه عوارض و خطرات آن و نیز مراقبت های لازم پس از انجام آن به اطلاع شما برسد.

پس از ارائه مشاوره های لازم و رضایت متقاضی، صورت فرد به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. قبل از شروع بوتاکس، از صورت شما عکس گرفته می شود تا شما بتوانید با مقایسه وضعیت خود پس از عمل با این عکس مقدار بهبود در ظاهر خود را ارزیابی نمایید.

جالب است بدانید در این روش تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار نازک انجام می شود و به همین خاطر این تزریق برای فرد بسیار قابل تحمل است. شما ممکن است حتی وارد شدن سوزن در پوست خود را نیز حس نکنید.

نتایج بدست آمده از تزریق بوتاکس در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت:

در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت این ماده به عنوان یک آرام بخش برای عضلات در نظر گرفته می شود که با تزریق آن هم می توان به اهداف زیبایی و هم اهداف درمانی دست یافت. در بوتاکس سم بوتولینوم نوع A مورد استفاده قرار می گیرد که توانایی فلج کردن عضلات را به صورت موقتی دارا می باشد.

تزریق بوتاکس روش درمانی است که در مقایسه با درمان‌های مشابه حداقل تهاجمی در نظر گرفته می شود. یکی از کاربرد های خاص این درمان برای رفع چروک های نواحی مختلف و همچنین درمان تعریق زیاد نواحی مختلف بدن مانند زیربغل می باشد.

ممکن است برخی از بیماران انتظارات خاصی از درمان خود داشته باشند در این خصوص باید این نکته را ذکر کرد که داشتن درک واقعی از نتایج درمان بسیار مهم است. اثرات تزریق بوتاکس پس از تزریق به مرور ظاهر شده و حداکثر تنها تا چند ماه با شما همراه است و با توجه به مکان و نوع بوتاکس تزریق شده، انتظاری که از نتایج و یا مدت ماندگاریتزریق بوتاکس دارند می تواند متفاوت باشد. برای این که مدت زمان ماندگاری این روش بیشتر شود، بهتر است که آن را مجددا پس از چهار ماه تکرار کنید.

شما باید حتما توجه داشته باشید که یک کلینیک تخصصی زیبایی معتبر را برای تزریق بوتاکس انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتایج را با توجه به سطح انتظارات خود در اختیار داشته باشید.

بدین منظور است که ما بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت را به شما معرفی می کنیم.

قیمت بوتاکس در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت چقدر است؟

از تزریق بوتاکس به عنوان بهترین روش درمان خطوط پنجه کلاغی نام می برند و از آن برای رفع چروک های نواحی مختلف صورت استفاده می شود خوشبختانه بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت این روش را با بالاترین میزان ایمنی انجام می دهد تا کمترین خطر متوجه مراجعه کنندگان باشد. همچنین هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی لاوین بسیار مناسب می باشد.

هزینه تزریق بوتاکس نسبت به انجام سایر اعمال زیبایی تا حدی کمتر است اما به یاد داشته باشید که این تزریق بسیار حساس بوده و باید حتما توسط یک فرد ماهر و متخصص انجام شود. فاکتور های مختلفی وجود دارند که بر قیمت بوتاکس در رشت اثر می گذارند عبارت اند از:

 • تعداد تزریق های لازم
 • مقدار بوتاکسی که برای تزریق نیاز است.
 • میزان حساسیت ناحیه انتخابی برای تزریق بوتاکس
 • مهارت پزشک متخصص
 • منطقه جغرافیایی که فرد تزریق بوتاکس را انجام می دهد.

 


برچسپ ها:
انواع بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس در رشت
بهترین مرکز بوتاکس در رشت
بوتاکس در رشت
تزریق بوتاکس در رشت
تزریق بوتاکس در گیلان
درمانگاه لاوین
قیمت تزریق بوتاکس در رشت
مراحل تزریق بوتاکس در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت
هزینه تزریق بوتاکس در رشت

ارسال دیدگاه

 • سلام من 65سال دارم صورتم در عرض یک سال شکسته شده چین چورک وقیمت تقریبی معنون

 • علی اشریکـ

  سلام 65سال دارم صورتم شکسته شده چین چروک عکس من واتساب است و قیمت تقریبی چقدر است معنونم

  • سلام با شماره تماس 09915846335 واتساپ و یا با پیج اینستاگرام @dr.jafari.center دایرکت هماهنگ کنید.