بهترین مرکز تزریق چربی در رشت + [ویدیو] ؛ تزریق چربی به صورت و بدن

بهترین مرکز تزریق چربی در رشت + [ویدیو] ؛ تزریق چربی به صورت و بدن

تزریق چربی | زیبایی

امروزه متخصصان در حوزه زیبایی برای رفع چین و چروک دست و صورت و یا رفع نواقص در نواحی مختلف بدن از روش تزریق و یا پیوند چربی استفاده می کنند. کاربردهای تزریق چربی بسیار زیاد است و متناسب با نیاز افراد و مراجعین تعیین می شود.

یکی از راه‌های جوان سازی تزريق چربي است، افراد زیادی هستند که از آن برای جوانسازی اندامهای خود و یا بر طرف کردن نواقص آنها استفاده می‌کنند. اگر به دنبال تزریق چربی به صورت و بدن هستید، تزریق چربی را در بهترین مرکز رشت تجربه کنید. کلینیک زیبایی لاوین به عنوان بهترین مرکز تزریق چربی در رشت در  محیطی امن و کاملا بهداشتی تحت نظر پزشکانی متعهد در حوزه زیبایی و به خصوص تزریق چربی به صورت و بدن به ارائه خدمت می پردازند.

اگر می‌خواهید که گونه‌هایی برجسته و لب‌هایی برجسته و زیبا داشته باشید و یا چین و چروک‌هایی که بر روی صورتتان بر اثر افزایش سن و یا گرفتن رژیم های متفاوت ایجاد شده است را از بین ببرید عمل تزريق چربي در بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت می‌تواند به شما کمک کرده و این نواقص و مشکلات را بر طرف کند.

تزريق چربی چیست؟

دست ها و صورت اولین قسمت از بدن هستند که با افزایش سن و کاهش وزن و یا گرفتن رژیم های متعدد لاغری دچار تغییر شده و حالت طبیعی خود را از دست می دهند.

با افزایش سن کلاژن و چربی های موجود در اندام ها از بین می رود و باعث شلی پوست و تغییر ظاهر در آنها شده و بنابراین باعث ایجاد چین و چروک و ایجاد ظاهری نامطوب در آن نواحی و به خصوص در دست و صورت می شود.

امروزه متخصصان در حوزه زیبایی برای رفع چین و چروک دست و صورت و یا رفع نواقص در نواحی مختلف بدن از روش تزریق و یا پیوند چربی استفاده می کنند.

در بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت از تزریق چربی می‌توان برای رفع نواقص قسمت‌هایی از صورت که دچار کاهش حجم شده‌اند مانند خط خنده، شقیقه‌ها، گونه‌ها و لبها استفاده کرد. با تزريق چربي می توان حجم از دست رفته این نواحی را پر کرد و کاهش حجم این قسمت‌ها را جبران کرد.

 

 

کاربردهای تزریق چربی

کاربردهای تزریق چربی بسیار زیاد است و متناسب با نیاز افراد و مراجعین تعیین می شود. در این بین مهمترین کاربردهای تزریق چربی در بهترین مرکز تزریق چربی در رشت به شرح زیر است:

کلینیک لاوین

 • رفع خط خنده و اخم
 • حجیم کردن لب ها
 • حجیم کردن گونه ها
 • رفع مشکلات چانه و فرم دهی آن
 • از بین بردن چین و چروک صورت
 • جوان سازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
 • حجیم کردن سینه ها و رفع عدم تقارن در آنها
 • حجیم کردن باسن
 • حجیم کردن ساق پا
 • رفع چین خوردگی های بدن
 • جوان سازی واژن
 • اصلاح وضعیت ظاهری بدن و متقارن کردن بخش های مختلف آن
 • از بین بردن جای زخم، فرو رفتگی ها و پر کردن بخش های مختلف بدن

تزریق چربی در بهترین مرکز تزریق چربی در رشت

تزریق چربی در بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت (کلینیک زیبایی لاوین) بصورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می گیرد. قبل از عمل یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص برای شما برگزار خواهد شد و در نهایت عمل تزریق یا پیوند چربی با بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهد گرفت. شما با حضور در کلینیک لاوین علاوه بر خدمات تزریق چربی صورت و بدن می توانید از سایر خدمات تزریقات زیبایی در کلینیک پوست، مو و زیبایی لاوین نیز استفاده کنید.

مراحل تزریق چربی به صورت و بدن در بهترین مرکز تزریق چربی در رشت

مراحل تزریق چربی به صورت و بدن در بهترین مرکز تزریق چربی در رشت به این شکل است که شما در ابتدا با تعیین وقت قبلی در کلینیک لاوین حضور یافته و پس از دریافت یک جلسه مشاوره پزشکی در مورد شیوه تزریق چربی، مراحل، تاثیر و عوارض آن به مرحله اجرا خواهید رسید.

در بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت پزشک با بررسی خواسته شما و تشخیص پزشکی برای تزریق چربی کار خود را شروع خواهد کرد. برای اینکار در ابتدا پزشک مقدار مورد نیاز چربی را از از بدن خود شما برداشت خواهد کرد. بهترین محل برداشت چربی معمولا قسمت خارجی ران و باسن است. چربی خارج شده از بدن، تصفیه شده و دوباره به محل مورد نظر تزریق می‌گردد.

تعداد جلسات تزریق چربی:

برای بدست آوردن نتیجه مناسب از تزریق چربی در بهترین مرکز زیبایی تزریق چربی معمولا تعداد جلسات تزریق چربی 2 الی 4 جلسه در نظر گرفته می شود.

بهترین مرکز تزریق چربی در رشت

هزینه تزریق چربی در بهترین مرکز تزریق چربی در رشت:

هزینه تزریق چربی در بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت متغیر است زیرا به عوامل مختلفی مانند مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق و یا ناحیه مرد نظر بستگی دارد. قیمت عمل پیوند چربی با توجه به امکانات به کار گرفته و عوامل موثر در عمل پیوند چربی توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود. کلینیک لاوین به عنوان بهترین مرکز تزریق چربی در رشت با ارائه قیمتهای مناسب برای روش تزریق چربی به طور شبانه روزی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.


برچسپ ها:
بهترین کلینیک تزریق چربی در رشت
بهترین مرکز تزریق چربی در رشت
تزریق چربی
تزریق چربی در رشت
درمانگاه لاوین
هزینه تزریق چربی در رشت

ارسال دیدگاه