0133636
درمانگاه به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.
بهترین کلینیک زیبایی در رشت

بخش عمومی

  • درمانگاه
  • دندانپزشکی

بخش تخصصی

  • کلیه خدمات زیبایی
  • لیزر
  • کاشت مو

درمانگاه شبانه روزی لاوین

درمانگاه شبانه روزی لاوین دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیریت آقای دکتر علی جعفری می باشد که در جهت ارائه خدمات مطلوب، موثر و ماندگار  فعالیت می کند.

هدف این مجموعه ارائه بهترین خدمات با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاهها در محیطی مدرن و آرامش بخش مطابق با استانداردهای FDA و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این کلینیک با بهره گیری از همکاران متخصص و مجرب در زمینه های جراحی پلاستیک، پوست، مو، زیبایی و لیزر و تغذیه و رژیم درمانی و دندانپزشکی و متخصص زنان،جراح عمومی و پزشک عمومی خدمات خود را ارائه می دهد.

کلینیک لاوین با کادری مجرب، محیط مناسب و امکانات و تجهیزات به روز دنیا تمامی خدمات حوزه پوست، مو، لیزر ، زیبایی، تناسب اندام، دندانپزشکی، زنان و زایمان و درمان های عمومی را به مراجعه کنندگان محترم ارائه می نماید. همچنین این کلینیک با داشتن پرسنل خوش برخورد و کادر درمانی بسیار مجرب، تجربه دلنشینی را با بهره گیری از تجهیزات به روز دنیا زیبایی ماندگاری را برای شما زیر نظر متخصصان مجرب به ارمغان می آورد.

مدیریت درمانگاه لاوین

دکتر علی اکبر جعفری پزشک و مدیر درمانگاه شبانه روزی لاوین رشت ، دانش آموخته کورس پزشکی از دانشگاه گیلان ، دارای مدرک بین المللی نخ لیفت از نماینده خاورمیانه دانشگاه امریکن یونیورسیتی و دارای مدرک بین المللی لیزر پزشکی از نماینده آسیا و اقیانوسیه شرکت کوترا آمریکا هستند.

دکتر علی اکبر جعفری به عنوان برترین پزشک استان گیلان در حوزه مشتری مداری طبق نظر سنجی موسسه راستین ایرانیان انتخاب شده اند.

گالری تصاویر درمانگاه لاوین

درمانگاه شبانه روزی لاوین دارای امکانات متعددی جهت رفاه حال مراجعه کنندگان می باشد که تصاویری از بخش های مختلف درمانگاه را در ادامه مشاهده می کنید. (جهت نمایش تصاویر بزرگتر روی هر تصویر کلیک کنید)

لابی درمانگاه لاوین
فروشگاه آرایشی و بهداشتی لاوین
کافی شاپ و کافه لاوین
سالن اجتماعات لاوین
اتاق های پزشک
اتاق های لیزر لاوین
اتاق پاکسازی لاوین
اتاق لاغری لاوین
دندانپزشکی لاوین
درمانگاه لاوین
اتاق عمل لاوین
اتاق های تزریق لاوین

سایر بخش های کلینیک لاوین: