فیلم مادلینگ صورت با تزریق فیلر

فیلم مادلینگ صورت با تزریق فیلر

ویدیو

مادلینگ صورت با تزریق فیلر در کلینیک لاوین توسط دکتر علی جعفری

مادلینگ صورت

اگر به چهره افراد مشهور و بازیگران هالیوودی دقت کنید وجه تشابه چهره اکثر آن ها این است که دارای صورتی استخوانی هستند به طوری که در اجزای مختلف صورتشان دارای برجستگی هایی متناسب می‌باشند که در این حالت به این مدل چهره ها صورت زاویه دار گفته می‌شود. از جمله مهمترین اجزای کلیدی صورت که باعث  می‌شود تا چهره فرد زاویه دار شود برجستگی گونه ها، زاویه فک و چانه است.
امروزه برای انجام مادلینگ صورت روش‌های بسیار متنوعی وجود دارد که بر اساس نوع چهره، نوع پوست و سن و سابقه سلامتی فرد می‌تواند متفاوت باشد، یکی از مهم ترین اهدافی که در این روش زیبایی دنبال می شود این است که زیباجویان انتظار دارند تا صورت آنها فرم و شکل زیبایی به خود بگیرد. برخی از افراد که دارای چهره ای استخوانی هستند، با افزایش حجم قسمت های خاص مانند گونه، زاویه سازی فک یا فرم دهی چانه  می توانند مادلینگ صورت خود را به بهترین نحو انجام دهند، به طور مثال تزریق در ناحیه چانه به منظور زاویه‌دار کردن آن و داشتن یک فک خوش تراش در صورت فرد باعث می شود تا تعادل خوبی بین بینی، گردن و گونه‌های او ایجاد شود در حالیکه چانه مربعی شکل، فرورفته کوچک یا بیش از حد تیز و بزرگ و یا یک فک بزرگ و برآمده می‌تواند شما را از چهره ایده‌آل و طبیعی تان دور کند.

در ادامه با انواع روش های انجام مادلینگ صورت و تکنیک هایی که به منظور زاویه دار کردن آن انجام می شود آشنا خواهیم شد. انواع تکنیک های مورد استفاده پزشکان زیبایی برای زاویه سازی صورت، برجسته کردن گونه ها و چانه به شرح زیر است:

  • تزریق فیلر
  • تزریق چربی
  • تزریق بوتاکس
  • لیفت صورت با نخ

هرکدام از این روش ها با توجه به شرایط چهره فرد قابل انجام است در واقع فرد در جلسه مشاوره ابتدایی که بین پزشک و او انجام می شود با روش های فوق آشنا خواهد شد و پزشک فرد را در رابطه با کلیه روش های مادلینگ، مزایا و نیز محدودیت های آن ها  آگاه می سازد و همچنین زیباجو می تواند انتظارات و یا فرم دلخواه خود را برای پزشک مطرح نماید و در نهایت با مشورت پزشک و فرد زیباجو مشخص می گردد که کدام یک از روش های فوق مناسب برای زاویه سازی صورت شخص است.

تزریق فیلر

یکی از مهم ترین روش های مادلینک صورت تزریق فیلر است. این روش بدون درد یا خونریزی است زیرا در حین تزریق از بی حسی های موضعی استفاده می شود. با تزریق فیلر می توانید مادلینگ صورت را خیلی سریع و راحت انجام دهید. فیلر یا همان پرکننده های پوستی ماده ای مصنوعی است که ساختاری مشابه با بدن دارد و برای حجم دهی صورت، انجام مادلینگ، بازگرداندن حج از دست رفته صورت و رفع چین و چروک صورت استفاده می شود. از مزیت های تزریق فیلر صورت نتیجه گیری سریع و بلافاصله بعد از تزریق است و این روش بدون عوارض است و نقاهت ندارد و فرد زیباجو بلافاصله می تواند به روند عادی زندگی خود بازگردد.

هزینه مادلینگ صورت در کلینیک زیبایی لاوین به عوامل متعددی از جمله انتخاب فیلر توسط زیباجو و میزان تزریق فیلر به صورت(تشخیص این موضوع بر عهده پزشک متخصص می باشد) و نوع فیلر بستگی دارد.

 


برچسپ ها:
تزریق فیلر
تزریق فیلر در رشت
روش های انجام مادلینگ
مادلینگ صورت
مادلینگ صورت چیست؟

ارسال دیدگاه