فیلم هایفوتراپی صورت و لیفت کامل صورت

فیلم هایفوتراپی صورت و لیفت کامل صورت

ویدیو

هایفوتراپی صورت و لیفت کامل صورت فقط در یک جلسه

هایفوتراپی صورت

 

طبیعی ترین رویداد زندگی که برای هر فرد اتفاق میافتد این است که با افزایش سن پوست وی شادابی و کیفیت خود را از دست می دهد و بر روی پوست فرد چین و چروک به وجود می آید. ایجاد چین و چروک پوست بر اثر کاهش سطح کلاژن و الاستین پوست می باشد. یکی از روش هایی که به انسان کمک می کند تا از روند پیری جلوگیری کند هایفوتراپی صورت است.

 

دستگاه هایفوتراپی با استفاده از امواج متمرکز فراصوت به لایه‌ی زیرین پوست انرژی وارد می‌کند و به سرعت دمای آن را افزایش می دهد که باعث آسیب سلولی در سلول های هدف خواهد شد و در نتیجه با آسیب به سلول‌های در این ناحیه باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود. افزایش سطح کلاژن‌ پوست موجب جوانسازی، سفت شدن پوست و رفع چین و چروک آن می شود.

از هایفوتراپی در رفع افتادگی و چین و چروک اطراف چشم، لیفت کامل صورت، از بین بردن خط اندوه و همچنین برای از بین بردن خط خنده و خط اخم، رفع غبغب و مادلینگ صورت مانند کانتورینگ صورت و زاویه سازی فک استفاده می شود.

محل‌های مناسب برای انجام هایفوتراپی لیفت کامل صورت و ابرو و نواحی پایین صورت و غبغب می باشد. این روش برای تمامی کسانی که پوست صورتشان شل یا افتاده شده است قابل انجام است و برای رسیدن به نتیجه دلخواه بهتر است تا هایفوتراپی سه بار تکرار گردد. بهتریم حالت برای انجام هایفوتراپی صورت به صورت سالانه می باشد.

هایفوتراپی یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است و مزایای زیادی دارد. از جمله مزایای لیفت با این دستگاه می توان به نتایج سریع و با ماندگاری بالای آن اشاره کرد. این روش جلسات درمانی کوتاه مدت دارد و هر جلسه هایفوتراپی با توجه به ناحیه تحت درمان حدودا بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌کشد. هایفوتراپی کاملا بدون نقاهت است و تنها زیباجو می بایست مراقبت های بعد از انجام آن را رعایت کند.

 


برچسپ ها:
فواید هایفوتراپی
فیلم هایفوتراپی
کلینیک زیبایی لاوین
هایفوتراپی
هایفوتراپی چیست؟

ارسال دیدگاه