بهترین کلینیک کاشت مو در رشت کجاست؟

بهترین کلینیک کاشت مو در رشت کجاست؟

کاشت مو | مو

اگر می خواهید کاشت مو انجام دهید و به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در رشت و ایران می‌گردید؟ ما کلینیک کاشت موی لاوین را به شما معرفی کرده و به سوالات شما در مورد بهترین کلینیک کاشت مو پاسخ خواهیم داد. چگونه مناسب ترین و بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنیم؟

اگر می خواهید کاشت مو انجام دهید و به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در رشت و ایران می‌گردید، ما کلینیک کاشت موی لاوین را به شما معرفی کرده و به سوالات شما در مورد بهترین کلینیک کاشت مو پاسخ خواهیم داد.

با توجه به اینکه افراد زیادی با مشکل ریزش مو و طاسی در سر مواجه هستند کاشت مو به عنوان یک روش درمانی رایج در مراکز مختلف به صورت حرفه ای و غیر حرفه ای و با شیوه های گوناگونی انجام می‌شود. امروزه به دلیل زیاد شدن کلینیک های کاشت مو، تنوع و گزینه های انتخابی برای افراد متقاضی کاشت مو بالا رفته است. ظاهر مناسب یک کلینیک کاشت مو، دلیل بر این نیست که یک مرکز درمانی از کیفیت بالایی برخوردار است، توجه به چند نکته مهم می‌تواند به شما در یافتن بهترین کلینیک کاشت مو کمک کند. پزشک متخصص، دستگاه های مورد استفاده، خدمات ارائه شده توسط کلینیک مورد نظر و هزینه کاشت مو و … عواملی هستند که فرد باید به آنها توجه نماید. کلینیک لاوین دارای محیطی امن و بهداشتی است، همچنین با بهره گیری از کادر درمانی مجرب و با استفاده از به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و با ارائه قیمت های مناسب به هموطنان عزیر خدمت رسانی می‌کند.

بهترین مرکز کاشت مو در رشت کجاست؟

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو

در گذشته کاشت مو به وسیله عمل های جراحی سنگین و با پرداخت هزینه های بالا در مدت زمان طولانی انجام می گرفت همچنین این روش ها با عوارض زیاد و دوران نقاهت بلند مدت همراه بودند که از نظم و کیفیت پایینی برخوردار بود اما با گذشت زمان و پیشرفت علم پزشکی دیگر نمی توان کاشت مو را به عنوان یک روش جراحی معرفی کرد زیرا کاشت مو با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه و ابزارها به وسیله مجرب ترین تیم کاشت مو به آسانی و بدون هیچگونه عوارضی صورت می‌گیرد. کاشت مو یک روش درمانی بسیار حساس می‌باشد که نیاز به تجربه بالای پزشک دارد. یکی از فعالیت های اصلی کلینیک لاوین در زمینه زیبایی و درمانی کاشت مو می باشد.

بهترین دکتر کاشت مو در رشت کیست؟

امروزه با پیشرفت کشورها، اکثر کلینیک های کاشت مو دارای امکانات کامل می باشند بنابراین قبل از اقدام به جراحی کاشت مو در کلینیک های مختلف در مورد روش های انجام کاشت مو، پزشک کاشت مو و ویژگی های کلینیک مورد اطلاعات کامل بدست آورید. جراحی كاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو در رشت یك كار تیمی می‌باشد و انجام آن به تجربه، توانایی، مهارت بالا، تخصص و تكنیك های روز دنیا چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر كادر پزشكی نیاز دارد که امری بسیار مهم است و مستقیماً بر نتیجه نهایی کاشت مو تأثیر می گذارد همه این موارد دست به دست هم داده تا فرد كاندید پیوند مو بعد از مراجعه به کلینیک لاوین، كاشت موی موفق و پرتراكمی را شاهد باشد و از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشد.

با مراجعه به کلینیک لاوین ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خواهید داشت و وضعیت بانک مو و میزان طاسی شما مورد بررسی قرار می گیرد تا بهترین روش کاشت مو توسط پزشک مشخص گردد. سپس کادر درمان برای شما وقت عمل تعیین خواهد کرد و در زمان مشخص شده کاشت مو برای شما انجام خواهد شد. بنابراین شما عزیزانی که قصد انجام كاشت مو دارید باید قبل از هرچیز باید بهترین کلینیک کاشت مو در رشت را برای خود انتخاب کنید.

بهترین روش کاشت مو در رشت چیست؟

از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در رشت تنوع در ارائه خدمات است به این دلیل که بهترین روش کاشت مو با توجه به شرایط شما تعیین می‌شود. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی در عرصه پزشکی، روش‌های گوناگونی برای کاشت مو ارائه شده است که از جمله آنها می توان به روش کاشت مو BHT ، FUT، FIT و SUT اشاره کرد. عواملی که در انتخاب روش کاشت مو برای هر فرد موثر است، به شرح زیر می باشد:

 • میزان طاسی فرد
 • وضعیت بانک موی فرد متقاضی
 • وضعیت بهبود زخم‌ در فرد
 • شرایط بدنی فرد مانند داشتن بیماری های زمینه ای
 • انتظارات فرد از انجام کاشت مو
 • انعطاف‌پذیری پوست سر متقاضی برای کاشت مو

با توجه به شرایط بالا نمی‌توانیم بگوییم که کدام یک از روش‌های کاشت مو نسبت به سایرین برتری دارد زیرا هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایبی دارند. پس نمی‌توان یک روش کاشت مو را به تنهایی  به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کرد در بهترین کلینیک کاشت مو در رشت با در نظر گرفتن مزایا و معایب هریک از روش های کاشت مو و تطبیق آن با نیازها و شرایط شما بهترین روش کاشت مو را برای شما مشخص می شود.

جدیدترین متد کاشت مو در ایران SUT است و  نسبت به سایر روش‌های قبلی مانند FUT از اثربخشی فوق‌العاده‌ای برخوردار می باشد. در بهترین کلینیک کاشت مو در رشت کاشت مو به روش  SUT توسط یک تیم با تجربه و با دستگاه انجام می شود. در این روش میتوان در طی یک روز و تنها در یک جلسه تا  14000 تار مو را پیوند زد و همچنین از دیگر مزایای این تکنیک میتوان به نداشتن درد، خونریزی و تورم و … اشاره کرد که به نوبه خود حائز اهمیت است.

در جراحی کاشت مو با تکنیک SUT به بخیه و پانسمان نیازی نیست زیرا این این روش با برترین و به روز ترین متدهای پزشکی انجام می شود. بنابراین مهمترین عامل برای تحقق این روش در یک کلینیک حرفه‌ای کاشت مو مهارت پزشکان و وجود تجهیزات و امکانات لازم است. روش‌های دیگری مانند FIT و BHT نیز وجود دارند که انجام آن‌ ها نیازمند استفاده از تجهیزات مدرن و حرفه‌ای است که همگی آن‌ها در کلینیک لاوین با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شوند.

بهترین مرکز کاشت مو در رشت کجاست؟

بهترین کلینیک کاشت مو در رشت کجاست؟

هزینه کاشت مو در رشت چقدر است؟

هزینه کاشت مو در کلینیک های مختلف متفاوت است. عوامل بسیاری هستند که بر قیمت کاشت مو موثرند. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • کلینیک یا مرکزی که می خواهید در آن کاشت مو انجام دهید. (توجه داشته باشید که حتما در کلینیک مجاز دارای مجوز از وزارت بهداشت کاشت مو انجام دهید)
 • روش مورد استفاده در جراحی کاشت مو برای هر فرد
 • تجربه کادر درمانی ای که برای شما کاشت مو انجام می دهند.

کلینیک لاوین به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در رشت با ارائه قیمتهای مناسب برای انجام کاشت مو در اختیار مراجعه کنندگان محترم می باشد.

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنیم؟

بعد از آشنایی با ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در رشت اکنون مهمترین مسئله ای که باید به آن پرداخت این است که چگونه مناسب ترین و بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنیم؟

اگر افراد همه ویژگی های خوب یک کلینیک کاشت مو را نیز بدانند باز هم امکان دارد در انتخاب آن اشتباه کنند زیرا امروزه وبسایت های مختلفی اقدام به ارائه تبلیغات در مورد کاشت مو کرده اند و همگی خود را به عنوان برترین مرکز درمانی کاشت مو معرفی می نمایند از این رو افراد در انتخاب خود دچار سردرگمی می شوند. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کرده ایم تا شما را با نحوه انتخاب یک کلینیک خوب آشنا سازیم. اقدامات لازم برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو:

بررسی سوابق کاری

اولین اقدام برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو بررسی سوابق آن مرکز می باشد. اکثر مراکز درمانی از بیماران خود تصاویری منتشر می کنند که این تصاویر نشان دهنده نتایج قبل و بعد استفاده از درمان و جراحی کاشت مو را در بیمار نشان می دهد.

تصاویری که در وبسایت، صفحات مجازی و یا در بروشورهای آن مرکز منتشر می شود می تواند به شما کمک کند تا از مهارت پزشکان آن کلینیک و کیفیت کارشان آگاهی یابید. همچنین با مطالعه سوابق کار یک کار یک کلینیک متوجه می شوید که آیا مرکز درمانی مورد نظر تجربه کافی در مورد کاشت مو دارد یا نه؟

پرس و جو از سایر مراجعین

از دیگر اقداماتی که برای انتخاب یک کلینیک خوب کاشت مو می‌توان انجام داد، پرس و جو از افرادی است که قبلا از خدمات درمانی مرکز مورد نظر استفاده کرده‌اند. افرادی که سابقه حضور در کلینیک مربوطه را دارند و اقدام به کاشت مو در آن مرکز کرده اند می‌توانند به خوبی شما را در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو راهنمایی کنند.

بررسی دیدگاه‌های بیماران

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو از آن استفاده کنید، بررسی نظرات و دیدگاه‌های بیماران در دنیای مجازی و وبسایت‌های مراکز درمانی می‌باشد. امروزه به دلیل پیشرفت های فناوری اطلاعات، می توانید با مراجعه به چنل‌ها و سایت‌های اینترنتی از دیدگاه‌ها و نظراتی که کاربران مختلف در مورد مرکز درمانی مورد نظرتان نوشته اند آگاه شوید و با استفاده از این دیدگاه‌ها، بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

عزیزانی که عبارت ” بهترین کلینیک کاشت مو در رشت کجاست؟ ” را سرچ کرده و تمایل به انجام کاشت مو در رشت و کلینیک لاوین را دارند میتوانند همه روزه با شماره های 0133636 و 01333732526 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق واتساپ به شماره 09117580104 ارسال فرمایند.


برچسپ ها:
انتخاب بهترین مرکز کاشت مو
بهترین دکتر کاشت مو در رشت کیست؟
بهترین کلینیک کاشت مو
بهترین مرکز کاشت مو در رشت
درمانگاه لاوین
کاشت مو در رشت
کلینیک کاشت مو در رشت

ارسال دیدگاه

 • سیروس پوربهلول

  درود و سلام خدمت شما بزرگواران،
  میخواستم کاشت مو انجام دهم،
  لطف میکنید مراحل کار را به بنده بگویید
  بنده اکنون در جنوب کشور مأموریت هستم شنبه ۱۲ آذر می تونم برای کاشت مو مراجعه نمایم.چون دو تا سه هفته مرخصی شمال کشور هستم می خواستم اوایل هفته برام کاشت مو انجام دهید.
  لطفا مبلغ کاشت مو را هم ذکر نمایید.
  سپاسگذارم
  در ضمن مبلغ کاشت مو را هم

  • سلام
   برای تعیین نوبت کاشت مو با شماره 09117580104 تماس بگیرید.

 • حمیدرفعتی

  بین متن تیتر زدید “هزینه ی کاشت مو چقدر است”؟ بعد جواب می دهید متفاوت است.پیچوندنِ خلاقانه تر به فکرتون نرسید؟! خب تفاوت از چه اندازه تا چه اندازه؟ نکنه مثل جاهای دیگه اونجام هردنبیله و نگاه می کنید به جیب مشتری!

  • هزینه کاشت مو تنها با ده میلیون تومان تا پایان اردیبهشت 1402