جالیپرو چیست؟ مزایای تزریق جالیپرو برای پوست

جالیپرو چیست؟ مزایای تزریق جالیپرو برای پوست

تزریق ژل | زیبایی | مراقبت پوست

مزوژل جالیپرو یک نوع ژل تزریقی زیر پوست است که برای برطرف کردن مشکلات پوستی به کار می‌رود و چون دارای اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه و ویتامین ها و آنتی اکسیدان است باعث جوانسازی و آب رسانی شده و منجر به احیای پوست می‌شود.

مقوله زیبایی یک اصل مهم در جوامع بشری بوده و از این رو انسان ها از دیرباز به دنبال راه حل هایی برای زیباتر شدن بوده و هستند، ژل جالیپرو که در این مقاله می‌خواهیم به معرفی این محصول زیبایی بپردازیم یک محصول فوق العاده و اثر بخش است که به زیباتر شدن و کیفیت پوست کمک میکند.

جالیپرو چیست؟

مزوژل جالیپرو یک نوع ژل تزریقی زیر پوست است که برای برطرف کردن مشکلات پوستی به کار می‌رود و چون دارای اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه و ویتامین ها و آنتی اکسیدان است باعث جوانسازی و آب رسانی شده و منجر به احیای پوست می‌شود.

جالیپرو نیز یک مزوژل است، مزوژل جدیدی که به علت دارا بودن آمینو اسیدهای ضروری پوست و اسید هیالورونیک در پوست معجزه کرده و کمک شایانی به بهبود وضعیت پوست می‌کند.

اسید هیالورونیک نوعی قند است که به طور طبیعی در پوست وجود دارد و چون باعث حفظ آب درخود می شود به آبرسانی پوست کمک میکند و از این رو ژل جالیپرو به علت داشتن این ترکیب در خود برای پوست های نازک و خشک بسیار مناسب میباشد؛

جالیپرو

علاوه براین برای پوست هایی که بر اثر کشیدن سیگار و یا افزایش سن و یا در معرض قرار گرفتن در نور آفتاب آسیب دیده اند استفاده از این ژل به بهتر شدن پوست کمک کرده و باعث می‌شود روند پیری در پوست کند شود و حتی در پوست هایی که دچار لک های آفتاب گرفتگی شده اند باعث باز سازی و ترمیم پوست در نواحی لک دار می‌شود.

زمانی که براساس مشکلات پوستی، پوست دچار افت می‌شود و صافی و یکدستی خود را از دست بدهد تزریق این ژل کمک شایانی به ترمیم و بازسازی پوست کرده تا پوست طراوت و درخشندگی خودرا به دست بیاورد.

همچنین تزریق ژل پروفایلو برای کسانی که آکنه دارند و جای جوش ها برروی پوستشان مانده باعث رفع این مشکل شده و به ایشان تجویز می‌شود.

از آن جا که افزایش سن برروی پوست تاثیر می‌گذارد، با افزایش سن و علائم پیری پوست می‌توان از این ژل معجزه گر استفاده کرد و باعث بهبودی بافت صورت و به حداقل رساندن مشکلات پوستی شد و حتی کسانی که جراحی انجام داده اند و یا دارای استرچ مارک هستند نیز می توانند از این ژل استفاده کنند.

چون جالیپرو یک تغذیه کننده کامل پوست است و آبرسانی عمیق پوست را به همراه دارد حتی برای کسانی که هیچ گونه مشکل پوستی ندارند نیز قابل استفاده و تجویز است.

و اینَک سوال پیش می آید که ژل جالیپرو در کدام ناحیه قابل تزریق و استفاده است؟

از این ژل در نواحی : صورت، دست ها، زیر بغل، ران پا و شکم و زانو می توان استفاده کرد.

انواع ژل جالیپرو

ژل جالیپرو دو نوع دارد:

1-کلاسیک: ژل کلاسیک برای افراد مسن مناسب می باشد.

2-hmw : ژل hmw دارای خاصیت رطوبت رسانی ، ترمیم کنندگی و طراوت بخشی به پوست است.

مزایای استفاده از جالیپرو

مزایای استفاده از ژل جالیپرو این است که باعث رطوبت رسانی و درخشندگی پوست می شود و همچنین باعث کلاژن سازی و به دنبال آن ترمیم پوست و کاهش چین و چروک پوست را به همراه دارد و از این رو روند پیری پوست را کاهش می دهد.

از جمله مزیت فوق العاده این ژل این است که کسانی هم که پوستشان مشکل نداشته باشند نیز می توانند از این ژل برای شادابی و زیبایی بیشتر پوست خود استفاده کنند و اثرات ثمر بخش آن را در پوست خود مشاهده کنند و تزریق این ژل محدودیت سنی ندارد.

تاثیر جالیپرو

لازم به ذکر است که علاوه بر این که جالیپرو دارای مزایای بیشماری می باشد در مواردی نیز منع استفاده از این ژل وجود دارد:

  • خانم های باردار یا شیرده ، مجاز به استفاده از این ژل نمی باشند.
  • افرادی که به بیماری خودایمنی حساسیت دارویی دارند نیز نباید از این ژل استفاده کنند.
  • کسانی که عفونت های پوستی دارند نیز کیس مناسب برای استفاده از این زل نبوده و مجاز به استفاده از این ژل نیستند و اول باید در جهت رفع مشکل پوستی خویش اقدام کنند.

چه مراقبت هایی بعد از تزریق جالیپرو نیاز است؟

  • از ماساژ ناحیه تزریق شده خودداری شود.
  • به مدت 72 ساعت از ماندن در زیر نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد پرهیز شود.
  • نوشیدن الکل ممنوع می باشد.
  • آب به مقدار کافی بنوشید.
  • باید به مدت 72 ساعت از وان آب گرم و سونا و هر نوع گرمایی به پوست دوری نمود.
  • در هنگام خواب صورت کاملا به سمت بالا گرفته شود و نباید رو به صورت یا پهلو خوابید.

 


برچسپ ها:
جالپرو چیست؟
جالیپرو چیست؟
مزایای تزریق جالیپرو
مزوژل جالیپرو
همه چیز درباره جالیپرو

ارسال دیدگاه