فیلم لیفت با نخ برای انواع قسمت های صورت در کلینیک لاوین-دکتر علی جعفری

فیلم لیفت با نخ برای انواع قسمت های صورت در کلینیک لاوین-دکتر علی جعفری

زیبایی | نخ لیفت | ویدیو

لیفت با نخ جدیدترین و پیشرفته ترین روش لیفت صورت با هدف از بین بردن چین و چروک، افزایش ضخامت پوست، سفت شدن پوست، جوان سازی و کشیدن پوست است.

لیفت صورت با نخ برای اولین بار از کره جنوبی آغاز شد و به تدریج در سراسر جهان گسترش یافت، این روش با کشیدن پوست با نخ قابل جذب انجام می شود و به عنوان تزریق نخ با طب سوزنی (ترد امبدینگ) نیز شناخته می شود، لیفت با نخ جدیدترین و پیشرفته ترین روش لیفت صورت با هدف از بین بردن چین و چروک، افزایش ضخامت پوست، سفت شدن پوست، جوان سازی و کشیدن پوست است.

جوانسازی صورت با نخ لیفت نوعی روش ضد پیری نوین است که با استفاده از داروی بی حسی موضعی در کم تر از 45 دقیقه و بدون نیاز به بستری شدن در کلینیک لاوین انجام می گیرد که بهبودی سریع پس از انجام لیفت باعث می شود بیمار در عرض 2 روز به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردد و پس از 2 هفته صورت شما، به ظاهر نرم و طبیعی خود برمی گردد و هر نشانه ای از این روش در صورت شما ناپدید می شود.

انواع نخ لیفت:

نخ pdo

PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل جذب هستند. این روش بسیار امن است و حداقل میزان تهاجمی بودن را دارا است.

نخ مونو

نخ های مونو یک نوع از نخ های PDO است که می تواند در قسمت های مختلف چهره شامل خطوط پیشانی، کشیدن ابرو چشم، زیر چشم ها، چین و چروک گوشه لب ها و چشم، بالای لب ها و گردن برای کاهش خطوط و چین و چروک استفاده می شود. علاوه بر این،نخ های مونو گردش خون را به مناطق روی صورت بهبود می بخشند و همچنین تغییر رنگ در زیر چشم ها را بهبود می بخشد. نخ های مونو بین 3-4 ماه زیر پوست قرار می گیرند و سپس دوباره جذب می شوند. در طول این 3-4 ماه آنها به طور مداوم تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کنند و خطوط و چین و چروک را صاف می کنند.

نخ های دندانه دار (خاردار)

شگفت انگیز ترین و جدیدترین ترین پیشرفت در اقدام کشیدن (لیفت) با نخ، نخ های خاردار است. این نخ ها دارای چند قلاب میکروسکوپی در طول نخ هستند (مانند شاخه های درخت) که آنها را درون پوست متصل می کند و بافت را در کل طول نخ نگه می دارد و از آن حمایت می کند. نخ های خاردار یکی از پرطرفدارترین نخ ها در کلنیک لاوین است.

تفاوت بین نخ های مونو و نخ های دندانه دار در شکل آنها است. در طی وارد کردن نخ های مونو، سوزن بلافاصله از پوست خارج می شود و نخ ها زیر پوست می مانند. با این حال نخ های خاردار ، همچنان که نام آنها نشان می دهد، دارای چند قلاب میکروسکوپی در امتداد نخ هایی هستند که هدف آنها اتصال به پوست است؛ بنابراین، آنها به هدف کشیدن فوری پوست، به ویژه گونه ها و لب ها(چین های بین بینی و لب) به کار می روند. این نخ های خاردار نیز نخ های PDO هستند که در طول 6-8 ماه توسط بدن دوباره جذب می شوند و بر اساس تحقیقات، نتایج بین 2-3 سال به طول می انجامد(دوام می آورد).

در این روش، یک سوزن 23G با پر شدن با نخ خاردار مورد استفاده قرار می گیرد و به طور مستقیم آن را در زیر پوست در ناحیه شقیقه (گیجگاه) در هر طرف قرار می دهد؛ بنابراین، نیازی به منگنه کردن یا برش به خط مو نیست تا سوزن را از طریق آن فشار دهیم. تعداد نخ های خاردار و طول آنها بستگی به اندازه صورت بیمار دارد.

مزایای لیفت صورت با نخ:

علاوه بر موارد فوق، لیفت با نخ مزایای دیگری در پی دارد :

  • حالت خستگی صورت از بین رفته و برای سال های زیادی ظاهری جوان و بسیار طبیعی برای شما به ارمغان می آورد.
  • لیفت صورت با نخ تنها در یک جلسه انجام می شود.
  • هیچ عارضه جانبی ندارد و نتایج به طور سیستمیک قابل مشاهده و بسیار چشمگیر هستند.
  • لیفت صورت با نخ سیلوئت تکنیکی بسیار موثر برای زنان و مردان است.
  • در حال حاضر افراد زیادی لیفت صورت با نخ را انتخاب کرده اند.

 


برچسپ ها:
دکتر علی جعفری
فیلم لیفت صورت با نخ
کلینیک لاوین
لیفت با نخ
لیفت صورت با نخ

ارسال دیدگاه