4 دقیقه زمان برای مطالعه

با پیری پوست و اثرات مخرب آب و هوا را تجربه می کند، خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهد. دو پروتئین که از ساختار پوست شما پشتیبانی می کنند شامل کلاژن و الاستین است. با افزایش تولید طبیعی این پروتئین ها، می توانید چین و چروک ها را پر کنید، خطوط ریز را پاک کنید، پوست را لیفت و تون کنید و چهره کلی خود را بهبود بخشید. یکی از سریعترین و کمترین آسیب های درمانی برای این نوع جوان سازی پوست، ماسک سبک درمانی LED است. این روش درمانی برای مقابله با چین و چروک، آکنه و جای زخم از سه حالت مختلف نور استفاده می کند. در کمتر از یک جلسه، می توانید اثرات مثبت چراغ های LED را بر روی پوست خود مشاهده کنید.
روند نوردرمانی چگونه است؟
روند معمول صورت لیزر درمانی لیزر صورت با پزشک متخصص آموزش پزشکی شما با استفاده از بخار داغ برای باز کردن منافذ شما و آماده کردن صورت برای معالجه شروع می شود. وی سپس از محصولات مختلفی برای پاکسازی و لایه برداری پوست شما، از جمله اسید لاکتیک و لایه برداری سونوگرافی استفاده می کند. سپس با استفاده از حالت نور مناسب، برای رفع مشکلات منحصر به فرد خود، ماسک نور درمانی LED را به مدت 20 دقیقه می پوشید. اگر پوست شما به ویژه مستعد آکنه است، ممکن است با استفاده از یک ابزار فرکانس بالا برای از بین بردن باکتری ها، این درمان را به پایان برساند. قبل از قرار ملاقات با متخصص زیبایی خود صحبت کنید تا تأیید کنید که مراحل انجام شده و تاثیر آنها در پوست شما را چگونه می دانید.
پرکننده چروک (حالت صورتی + قرمز)
حالت های نور صورتی و قرمز روی ماسک نور درمانی LED جهانی ترین چراغ است زیرا باعث تحریک تولید کلاژن می شود. متخصص زیبایی اگر در صورت داشتن خطوط یا چین و چروک های زیبایی در اطراف چشم، ابرو یا دهان خود از این حالت ها استفاده می کند. آنها همچنین التهاب را کاهش داده و گردش خون را تقویت می کنند، که برای لیزر یا میکرونیدل بعد از درمان بسیار مفید است. اگر پوست شما نیز مستعد آکنه است، حالت های نور صورتی یا قرمز باعث می شود که غده های روغنی پوست شما در کاهش موادی که می توانند باعث آکنه مزمن شوند، کاهش یابد، اگرچه حالت نور آبی در درمان آکنه مؤثر است.
پاک کننده آکنه ( حالت نور آبی)
چراغ LED آبی به دلیل اثرات ضد میکروبی آن شناخته شده است زیرا باعث ایجاد رادیکال های اکسیژن می شود که باکتریهای خاص آکنه را بدون آسیب رساندن به پوست سالم به وجود می آورد. نکته جالب در استفاده از چراغ LED آبی برای درمان آکنه این است که باعث خشکی یا لایه برداری مانند بنزوئیل پراکسید یا محصولات دارویی موضعی نمی شود. بدون درد است، بدون هیچگونه خرابی، و در هنگام بارداری یا شیردهی ایمن است. مشتری ها متوجه شده اند که سه روز پس از درمان، کیست های ملتهب که قبل از فروکش کردن صورت در زیر پوست ایجاد می شدند. نتایج حاصل از نور درمانی LED تجمعی است، بنابراین به طور معمول به مشتری توصیه می کنیم یک بار در هفته به مدت هشت تا ده هفته برای یک نتیجه مطلوب درمان را انجام دهند.
Scar Healer (حالت نور سفید)
نور سفید ماسک نور درمانی LED دارای طولانی ترین طول موج است و بنابراین عمیق تر به پوست می رود. از نور سفید برای انواع اثرات جوانسازی پوست از جمله سفت شدن و تقویت کننده پوست، بهبود زخم های آکنه، پاک کردن آسیب های ناشی از آفتاب یا لکه های تیره و کاهش التهاب استفاده می شود. بسیاری از افراد به دلیل آکنه از اثرات درمان ضعیف پوست رنج می برند، بنابراین فواید تسریع در بهبود پوست از چراغ سفید LED می تواند برای آنها بسیار مفید باشد و مانند آنچه در بالا گفتیم، چندین جلسه بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت و می تواند از نشانه های پیری برای پوست درخشان آینده جلوگیری کند.
ماسک های صورت LED، که به عنوان Color Light Therapy نیز شناخته می شوند، از طول موج های بدون اشعه ماوراء بنفش برای افزایش تولید کلاژن، ترویج گردش خون، درمان آکنه های موجود، از بین بردن باکتری ها و تسریع در بهبود پوست استفاده می کنند. صورت با استفاده از قدرت طبیعی نور LED، جلوه های جوانسازی پوستی قابل ملاحظه ای ایجاد می کنند که هفته ها دوام می آورد. تختخواب و ماسک سبک درمانی Orchid Spa و Wellness LED همان درمانی است که توسط گورو مراقبت از پوست، Joanna Vargas محبوب شده است.

لایه برداری پوست و هر آنچه باید درباره آن بدانید